Catrice Pranvere/Vere 2024 feston bukurinë e individualitetit

Catrice Pranvere/Vere 2024 feston bukurinë e individualitetit. Ky sezon ka të bëjë me fuqizimin e vetë-pasqyrimit dhe zbulimin e produkteve të bukurisë dhe trendeve që janë po aq unike sa edhe individi që i vesh ato. Bëhet fjalë gjithashtu për zbulimin e gëzimit që sjell makijazhi dhe gjetjen e favoritëve dhe bazave të reja që e bëjnë çdo ditë pak më magjike dhe më të bukur.

Više...

Stigli su essence noviteti za proljeće/ljeto 2023.!

Baš kao u pjesmi “Come out and play” Billie Eilish, više ne želimo skrivati novo ažuriranje essence proljeće/ljeto 2023.! Vrijeme je za razigrane make-up eksperimente, izražajne izglede, intenzivne boje i iznenađujuće efekte! Vaše će lice postati platno za isprobavanje individualnih stilova i izražavanje vaše osobnosti. Kako bismo osigurali da šminkanje bude zabavno, potrebni su nam […]

Više...

NJIHUNI ME PUDRËN E RE TË LËNGSHME CATRICE NUDE DROP TINTED SERUM

Është e vështirë të gjesh një fondatinë të mirë, veçanërisht atë që të jep një mbulim pa peshë dhe afatgjatë pa tharje të lëkurës. Vepron si një pudër, ndihet si një serum: pluhuri i ri CATRICE Nude Drop Tinted Serum ka një përbërje shumë të lëngshme, të lehtë dhe siguron një kompleksitet të gjatë dhe […]

Više...

“Christmas Gnome Game” PRIZE COMPETITION RULES

“Christmas Gnome Game” PRIZE COMPETITION RULES(hereinafter: Rules)The purpose of these rules is to ensure equality for all participants and equal opportunities to win prizes after fulfilling the conditions specified in the rules. ARTICLE 1.Facebook does not sponsor, administer, or support this promotion in any way, and it is not affiliated with it in any way. […]

Više...

“DON´T STOP ME NOW! CAUSE I´M HAVING A GOOD TIME.”

Ngjashëm me këngën popullore të Queen, nuk ka kohë për të humbur në Normalen e Re dhe mjaft për të kapur – kështu që është koha e përsosur për përditësimin e ri të essence Vjeshtë/Dimër 2022. Produktet e reja kanë efekte mbresëlënëse të menjëhershme, ngjyra intensive, performancë të lartë dhe përfitime të dukshme të kujdesit. […]

Više...

essence MAKE BEAUTY FUN pamje festive!

Festivalet muzikore janë ngjarje që na lejojnë të luajmë me pamjen tonë pa kufizime. Vendi më i mirë për të treguar ngjyrat tuaja të vërteta ishte padyshim festivali Ultra Europe 2022. Bukuria e markës essence është se grimi është argëtim dhe gëzim. essence është një markë e gëzueshme që i do femrat dhe zgjidhet gjithmonë […]

Više...

SRCE kozmetičkih brendova essence i Catrice tuče za svako živo biće na ovome svijetu, a ovog vikenda tuklo je za otok Silbu

Essence dhe Catrice besojne se vetem ato marka qe shmangin varferimin e burimeve natyrore dhemarrin pjese ne ruajtjen dhe mbikqyrjen e ekuilibrit ekologjik mund te jene te suksesshem ne planafatgjate. Te shtunden, me 12 qershor 2021, u mbajt nje Aksion ne ishullin Silba per pastrimin e gjirit Papranicadhe Lojisce nga plastika dhe aluvionet qe ndoten […]

Više...